RC Raceway

Lista Gare

Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami

ARGOMENTO: Tapetowe hity

Tapetowe hity 6 Anni 2 Mesi fa #2892

  • ufumoquc
  • Avatar di ufumoquc
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Messaggi: 1
  • Karma: 0
Fascynuję się światem, zatem zauważam jego piękno w każdym momencie. W związku z tym ciekawi mnie fotografia i swoje zainteresowania staram się wcielać w życie. Fotografia to nie tylko samo zrobienie unikalnego ujęcia, ale również wyszukiwanie chwil, które będą temu sprzyjać i wreszcie fachowa obróbka, pozwalajaca wyciągnąć z niego to, co najistotniejsze. Fotografia stanowi dziedzinę nie do końca odkrytą, którą trzeba ciągle zgłębiać, aby wydobywać z tego coś, co jeszcze nie zostało odkryte. Dlatego też jest ona dla mnie ciągłym źródłem inspiracji oraz codziennej magii. Ta dziedzina stanowi niekończące się źródło idei, dlatego proste okazuje się realizowanie rozlicznych planów i pomysłów z nią związanych przykłady - e-tapetki.pl. Zaangażowanie w to, co się wykonuje, sprawia, że rezultaty są dużo bardziej udane, a sama praca sprawia niesamowitą przyjemność. Istotne, żeby robione zdjęcia emanowały odpowiednią atmosferą i aby ich postać była jak najbardziej profesjonalna. Uwielbiam fotografię i każdy element, jaki jest z nią związany, czyli gadżety, albumy, papierowe zdjęcia, ale i sam klimat, towarzyszący ich oglądaniu i odświeżaniu po jakimś czasie.
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.323 secondi

©2014 RC ZONE ASD | P.Iva 03323541205
Via Romita, 2/15 - 40128 Bologna - ITALY
GPS 44º31'37.10"N 11º22'08.34"E