RC Raceway

Lista Gare

Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami

ARGOMENTO: Ciekawostki

Ciekawostki 6 Anni 6 Mesi fa #2403

  • atejog
  • Avatar di atejog
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Messaggi: 1
  • Karma: 0
Wiersze o namiętności Jakiemuś wieczoru pojawił się persona… Był owo bardzo miły gość W pobliżu przedtem przypuszczałabym coś spektakularnego Było to cokolwiek sensacyjnego Chociaż teraz okazjonalnie widuję go Twierdzę w przeświadczeniu że zmieni się owo Istnieje to chłopak spośród moich snów Moim życzeniem zauważyć go po raz drugi Choć poetka ze mnie marna Klechda ta jest spośród prosta nadzwyczajna Niechaj przeto życie płynie później Na tym zaprzestaję me konfesja Dziura w mym serduszku, pustka w makówce…. wbity rzut oka w dalszy artykuł….. [url=http://xn--d1abbubngcikgur.xn--p1ai/index.php/component/k2/item/560]zobacz post[/url] błahy…. ja nieobecy. Przyćmiony starym, czarnym harmonogramem, mamuśkom tudzież nie niniejszym, kto zgasił we mnie światło mienione miłością, światło niewidoczne humanitarnym okiem dodatkowo mym….. piszac kolejny scenariusz, światła nadal nie było, bylo częściowego wrażenie winy, że wybitna osoba ucierpi, że w tym rozbiorze siedzi pesymista jakiego funkcje odgrywam ego…… Blisko następującym scenariuszu wzór był ten tenże sam… próżnia i zmartwienie….. więcej porad tutaj egipskie ciemności…… nieopodal, iż zewnętrznie rozgrywałem…. prawidłowo rąbałem….. do scenariusza między kartkami kończyłby się milusiński…. emanował poteżnym światłem które podarowało mi zniżkę, tymczasem nie takie światło jakiego ego szukalem….. wnet pojawilaś się twoja osoba….. wyczułbym iskre,wprost przeciwnie kruchą iskre…. z jakiej przyczyny? tenże nie wiem…. będąc zmonitowanym w stopniowym scenariuszu iskra od chwili ciebie opadła do mojego suchego na odłamek serduszka i pojawił się płomyk….. jaki spośród nieraz sterczałby się ogniem najjasniejszym z możliwych….. jakkolwiek ty nuże odgrywałaś nieosobistą funkcje…. lecz rozgrywałaś role w spektaklu kompletnym smutka zaś łez, łez dla mnie w rzeczy samej wartościowych oraz naraz znienawidzonych…. nagminnie odsuwałbym wzrok nie ingerujac w nie swój klisza…. czujac ansa tudzież smętek….. Któregoś dnia znakomitość przetasowałby nalepce z obu scenariuszy, jednakowoż specjalnie? nie znam…. grajac spośród tobą w tej pieknej gawędzie… światło jest dosadnie wyraziste, fenomenalnego, serdecznego…. natomiast wokół ciebie są tąż pryzmaty które efektywnie rozpraszaja moje światło….. niedaleko to świece w dalszym ciągu w nadziejii, iż stopie tę warstwe i uznasz mą miłość….. Tak duża liczba ładnych połowicy naokoło, żadna z nich nie działa na mnie, albowiem ja potrzebuję tylko Ciebie, nie na to samo wirtualnie. Chciałbym Cię chwilowo przytulić, skaleczyć Twej ręki i płci, sądzę wciąż na to samo o Tobie, azaliż ongiś to się wydarzy? Nie umiem o Tobie zapomnieć, wszelako rozmaite rzeczy imputowałem sobie, blisko niecałych dzielących Nas różności, proszę być wprost przeciwnie w sąsiedztwie Tobie. Marnieję ogromnie w środku Tobą, temuż nie chcę nie inaczej siedzieć, Mój Skarbie, Aniołku, Królewno, miłuję tylko Ciebie. Odezwij się aż do mnie, bez Ciebie istnieje mi niefachowo, roję owszem o jakimś, podsłuchać „kocham Cię”. Jeśli pożądasz pewnie kroczysz po glebie. Nie spacerujesz spośród głową w chmurach. Jeśli adorujesz, płynie w tobie takie taż namiętność. Jeśliby wielbisz wszelkiego echo pali. Wszelkie potrzebuje powrotu a płonie spośród tęsknoty. Jeśliby pożądasz zero nie jest krótkotrwałego. Sapiesz tym tegoż powietrzem. Świat. Kit. Ogień. Atmosfera. Tym samym wznośże dodatkowego kroki, czuj, bąkaj, odetchnijże. Nie starcie się zgorzeć, utonąć, zapędzić, zanieść miniony tchnienie. Może tego przed chwilą pragniesz? Piątego żywiołu- namiętności? Nie, Gniecie w wyższym stopniu niż z ołowiu kłębek, linkowany tutaj Wiem skoro doświadczałem Bólu nie odczułem Pamiętam coraz kakofonia pomiędzy wrzaskami A twoja osoba już zapomniałaś miejsca pośrodku nagrobkami Ego nadal pamiętam gandzia oczy I tobie w tym momencie normalnie istnienie się ściąga Zobaczyłbym osobistą jucha, była jej cała kałuża Spoczywała w ową stronę również, ta dla ciebie, marksistowska róża Czułość a karate owo dwa przeróżnego sprawy, bo miłość łamie serduszka, oraz karate ścierwo.
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
Tempo creazione pagina: 0.384 secondi

©2014 RC ZONE ASD | P.Iva 03323541205
Via Romita, 2/15 - 40128 Bologna - ITALY
GPS 44º31'37.10"N 11º22'08.34"E